II Wojna Światowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

II Wojna Światowa

Poczuj największy konflikt świata na własnej skórze...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przedstaw się

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
John Davis
Szeregowy
Szeregowy
John Davis


Liczba postów : 11
Registration date : 28/08/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitime28/8/2008, 19:59

Rozruszanie tego działu zaczynam od tematu, w którym można się przedstawić, napisać coś o sobie, no, sami wiecie Very Happy

Ja mam na imię Łukasz, mam xx lat, mieszkam w Kielcach. Interesuję się :

Grami Forumowymi - TOP
*1. Naathar (już nieistniejące) i Gothic Fire ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .
*2. Korath
*3. WorldWar2

Grami Komputerowymi - TOP
*1. Gothic i Worms ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .
*2. Oblivion, Morrowind, Code of Honor, Call of Duty 2 ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .
*3. Metin 2, Wiedźmin ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .

Filmami - TOP

*1. Shrek
*2. Troja
*3. Wszystkie parodie z tym siwym gościem (np. "Szklanką po łapkach" leci w sobotę o 20 : 00 ) xD Nie pamiętam nazwiska ale on jest najlepszy Smile


Pora na Was king


Ostatnio zmieniony przez John Davis dnia 4/9/2008, 17:47, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Vasilij Kozlov
Admin
Vasilij Kozlov


Male Liczba postów : 17
Age : 33
Skąd : Białystok
Registration date : 20/08/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitime28/8/2008, 20:35

Ten siwy gość ma na imię Leslie Nielsen Very Happy

Ja jestem Paweł Korzeniewski (zapraszać na Naszej Klasie xD ), urodzony roku pańskiego 1990 w Białymstoku Very Happy Zamieszkały obecnie w Białostoczku. Co mogę napisać? Mam 18 lat (rocznikowo ale zawsze Razz ) uczę się w trzeciej klasie Technikum Mechanicznego w Białymstoku na profilu Technik Mechanik Smile Potem? Moja wielka, prawdziwa miłość czyli Wojsko Polskie Very Happy Wybieram się do Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, do Wrocławia, więc jeśli ktoś mieszka w tamtych okolicach to pisać na gg Smile Interesuje się konfliktami zbrojnymi XX i XXI wieku Smile Umiem grać na Puzonie i Tubie, od dwóch lat jestem członkiem Miejskiej Orkiestry Dętej w Białymstoku. Lubię poza tym Frytki i Pizzę oraz Colę do tego Very Happy Ogólnie jestem aktywny fizycznie Very Happy To tyle o mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
https://worldwar2.forumpolish.com
John McTurtle
Szeregowy
Szeregowy
John McTurtle


Liczba postów : 5
Registration date : 23/08/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitime30/8/2008, 10:49

Teraz cosik o mnie Smile

Więc tak: Niebywale sympatyczny, nieprzeciętnie inteligentny, niezwykle utalentowany, niespotykanie miły, prawdziwie szczery, wyjątkowo błyskotliwy, bardzo przyjacielski, zniewalająco urodziwy, całkowicie bezinteresowny, niesłychanie dowcipny i nad wyraz skromny !!

Ota ja Smile Smile Smile



A tak na serio:

Nazywam się Mateusz Korzeniewski (brat tego osobnika powyżej Razz ). Liczę 14 lat i uczę się w drugiej klasie gimnazjum Nr. 13 w Białymstoku. Możecie mnie spotkać pod takimi nickami jak: Yarpen, Herion Turtle. Lubię czytać książki najbardziej Fantasy i Harry'ego Potter'a . Lubię też gry forumowe. Moją ulubioną potrawą jest spaghetti a napojem HERBATA. Poza tym uwielbiam jeszcze z jedzenia: Snickersy, Winogrona, Arbuzy, Rodzynki i jabłka Smile Słucham: Rocka, Hard Rocka oraz Metalu. Moje ulubione zespoły to:
-Linkin Park
-Disturbed
Powrót do góry Go down
Kacper Borowski
Szeregowy
Szeregowy
Kacper Borowski


Male Liczba postów : 11
Specjalizacja : szpieg
Registration date : 23/08/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitime30/8/2008, 11:55

Nazywam sie Kacper Borowski Razz Moze mnie znacie z innych fór ale nie bd mówił moich nicków.
Mam 12 lat i ide do 6 klasy podstawowej w Jastrowiu:P Lubie Harrago Pottera przeczytałem wszytkie książki i obejrzałem wszytkie filmy jakie są.Lubie grać w noge mój ulubione kluby to KKS Lech Poznań i Olympique Lyonnais.
A ulubionym piłkarzem jest Karim Benzema. A ulubiona potrawa to pizza:P ok to juz koniec Razz
Powrót do góry Go down
Thomas Conlin
Szeregowy
Szeregowy
Thomas Conlin


Male Liczba postów : 3
Skąd : GLIWICE
Registration date : 23/08/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitime30/8/2008, 15:10

Nazywam się Patryk mieszkam w Gliwicach . interesuje sie sportami takimi jak Judo,boks oczywiście jak każdy chłopak interesuje sie grami komputerowymi oto one

Medal of honor Undenground (jeszcze na PS1 Very Happy) , Call of duty 2 , Medal of Honor Wojna na pacyfiku,calą serie TES Gothic (1,2 ,2 noc kruka no i oczywiscie 3:D)
Interesuje się od pewnego czasu Programem Pivot
i jak narazie to wszystko. Adios Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przedstaw się
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
II Wojna Światowa :: Off Topic :: Koszary-
Skocz do: